Odbiór certyfikowany – niezawodna usługa odbioru odpadów przetwórstwa rybnego

W przemyśle przetwórstwa rybnego niezwykle ważna jest rzetelność firm zapewniających odbiór produktów ubocznych powstałych zarówno w procesie pozyskiwania surowca jak i produkcji wyrobów gotowych. Firma Elbor, w pełni zależna od spółki Bioceval należącej do Grupy SARIA, specjalizuje się w odbiorze rybnych produktów ubocznych i oferuje swoim klientom zoptymalizowane rozwiązania, indywidualnie dostosowywane do ich potrzeb.

Nasza oferta

Bioceval oferuje kompleksowy zakres usług dla przemysłu przetwórstwa rybnego na terenie całej Polski. W zależności od indywidualnej ilości surowca, w każdej chwili jesteśmy w stanie dostarczyć naszym klientom odpowiednie pojemniki w odpowiedniej ilości. Naszą flotę stanowią specjalistyczne pojazdy, wyposażone zgodnie z najnowszymi standardami technicznymi, zapewniające optymalną obsługę – szybką, bezproblemową i elastyczną. Każdego dnia, po zakończeniu pracy, pojazdy są myte i poddane dezynfekcji zgodnie z wymogami prawna – nasza rzetelność przekłada się na bezpieczeństwo klientów.

Jesteśmy Państwa partnerami

Zebrane przez nas produkty uboczne przemysłu rybnego, przetwarzamy w ramach racjonalnego i przede wszystkim zrównoważonego procesu. W wyniku procesu recyclingu surowiec ten otrzymuje nową wartość w postaci mączki rybnej i oleju rybnego, które doskonale znajdują zastosowanie jako półprodukt wykorzystywany w przemyśle paszowym.

Produkowany przez nas olej rybny wykorzystywany jest w przemyśle paszowym jako wysokiej jakości źródło energii i naturalny wzmacniacz smaku pasz. Jako składnik paszy w istotny sposób przyczynia się do zdrowego chowu i utrzymania zwierząt hodowlanych i akwakultur. Z kolei nasza mączka rybna to doskonałe źródło najwyższej jakości lekkostrawnego białka, aminokwasów egzogennych, minerałów i witamin, które mają istotne znaczenie dla prawidłowego rozwoju zwierząt gospodarskich oraz akwakultury.
Naszym celem jest osiągnięcie największej możliwej wartości dodanej wszystkim partnerom zaangażowanym w proces recyclingu produktów ubocznych przemysłu rybnego, tym samym zapewnić udział nas wszystkich w kreowaniu zrównoważonej przyszłości.

Dlaczego my?

Każdy członek zespołu, bez względu na to, czy pracuje w backoffice, w dziale wsparcia klienta, czy jako kierowca, robi wszystko, co w jego mocy, aby wspierać klientów firmy. W całej Polsce. Każdego dnia.

Dzięki rozbudowanej sieci przedstawicielstw jesteśmy w stanie świadczyć nasze usługi na terenie całego kraju. Wystarczy jeden telefon, a zatroszczymy się o Państwa potrzeby.
Niezależnie od tego, czy chodzi o odbiór resztek żywności, czerstwego pieczywa czy też zużytych olejów do smażenia, Grupa SARIA ma w ofercie usługi, które będą odpowiednie dla Państwa. Zapraszamy do kontaktu.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej pracy?

Skontaktuj się z nami. Czekamy na Twoją wiadomość
E-Mail: info@saria.pl | Phone: +48 22 428-428-0