Praca w SARIA

Jesteśmy wiarygodnym partnerem w zakresie zrównoważonych rozwiązań, wyznaczającym nowe standardy w branżach, w których działamy, i oferującym produkty i usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Jako podmiot, zatrudniający w Polsce 800 osób i prowadzący działalność w 17 lokalizacjach na terenie całego kraju, SARIA przyczynia się do budowy zrównoważonej przyszłości. Jednocześnie, jako firma rodzinna, cenimy sobie praktyczne podejście i chcemy motywować i zachęcać każdego pracownika do rozwoju zgodnie z jego możliwościami. To właśnie połączenie tych cech wyróżnia nas jako pracodawcę i kształtuje codzienną kulturę pracy w firmie. Wszystkie najważniejsze dane kontaktowe znajdują się poniżej. Zapraszamy do kontaktu.

Nasze korzenie znajdują się w mieście Selm w regionie Münsterland w południowych Niemczech, dlatego międzynarodowy charakter naszej działalności jest również centralnym elementem naszej tożsamości. Jako podmiot obecny w 26 krajach świata i zatrudniający ponad 11 000 pracowników, SARIA jest globalnym graczem i jedną z czołowych firm specjalizujących się w recyklingu odpadów pochodzenia zwierzęcego i roślinnego.

Dzięki szerokiemu spektrum działalności i ciągłemu rozwojowi, Grupa SARIA oferujemy interesujące możliwości kariery i odpowiednie miejsca pracy dla osób o różnych kwalifikacjach i doświadczeniu. Jako pracownik Grupy SARIA również Ty możesz uczestniczyć we wspieraniu zrównoważonego wykorzystania zasobów. Więcej informacji i aktualne oferty pracy można znaleźć tutaj.

To Ciebie szukamy

SARIA to miejsce dla pełnych pasji, energiczny i odważny w działaniu ludzi. SARIA to też miejsce dla ludzi, którzy chcą skutecznie kształtować zdrową przyszłość naszej planety, dla nas i następnych pokoleń, którzy chcą z sukcesem realizować wizję zrównoważonego rozwoju oraz budować odpowiedzialną postawę społeczeństwa i biznesu w zakresie gospodarki obiegu zamkniętego. W końcu Saria to zgrany zespół, który wyznaczając ambitne cele motywuje swoich członków do nieustannego rozwoju, wspieranego przez ekspertów różnych dziedzin.

Jeżeli powyższe zagadnienia są tym na czym Ci zależy, to właśnie na Ciebie czekamy.

Dołącz do nas!

Korzyści oferowane pracownikom

Rozwój osobisty i szkolenia

Zdajemy sobie sprawę jak istotną kwestią dla wielu z nas jest rozwój osobisty, dlatego inwestujemy w naszych pracowników dając im możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach i kursach z różnych obszarów ich codziennej pracy.

Pracownicze programy emerytalne

Nasi pracownicy mają możliwością uczestniczenia w pracowniczych programach emerytalnych na specjalnych, atrakcyjnych warunkach. Pracownicy mogą systematycznie oszczędzać na emeryturę korzystając jednocześnie z dopłat państwowych do tych programów.

Pakiety sportowe i dodatki pozapłacowe

Dostrzegamy również inne potrzeby naszych pracowników, dlatego z myślą o nich stworzyliśmy atrakcyjny pakiet dodatków pozapłącowych, w skład kórych wchodżą między innymi: karta MultiSport, ubezpieczenie grupowe, pakiety medyczne, bony świąteczne i wiele innych.

Jesteś gotowy pracować w SARIA?

Więcej informacji i aktualne oferty pracy można znaleźć tutaj.