Odbiór certyfikowany

Niezawodny odbiór odpadów z ubojni

Rzetelność i jakość świadczonych usług to dla ubojni i zakładów rozbioru mięsa podstawa przy wyborze partnera biznesowego w zakresie regularnego odbioru produktów ubocznych pochodzenia zwierzęcego. Firma SARVAL, wchodząca w skład Grupy SARIA, jako specjalista w zakresie recyklingu PUPZ doradzi i jest w stanie zaoferować klientom optymalne rozwiązania dopasowane do ich indywidualnych potrzeb.

Nasza oferta

Nie ma znaczenia czy są Państwo dużą firmą o zasięgu globalnym czy też małym przedsiębiorstwem, SARVAL odpowie na Państwa potrzeby i wyzwania związane z zagospodarowaniem ubocznych produktów pochodzenia zwierzęcego. Zasięg naszego działania obejmuje całą Polskę, dzięki temu jesteśmy w stanie świadczyć usługi na rzecz klientów posiadających dużą liczbę oddziałów rozproszonych na terenie całego kraju. Oferta firmy SARVAL obejmuje pełen zakres usług dla ubojni i zakładów rozbioru mięsa oraz powiązanych z nimi sektorów przemysłu spożywczego, handlu żywnością, masarni, producentów wyrobów mięsnych i garmażeryjnych. SARVAL zapewnia swoim klientom odpowiednie kontenery, przeznaczone do składowania i przewożenia PUPZ, dostosowane do indywidualnych życzeń i potrzeb klienta.

Jesteśmy Państwa partnerem

SARVAL

W Polsce i Europie używamy niemal wyłącznie naszych własnych pojazdów. Nasza flota pojazdów jest wyposażona zgodnie z najnowszymi standardami technicznymi i tym samym zapewnia optymalną obsługę. Nasze pojazdy, zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami prawa, są skrupulatnie myte i dezynfekowane po każdym odbytym transporcie, co gwarantuje bezpieczeństwa sanitarno-epidemiologicznego naszym klientom. SARVAL posiada stosowne certyfikaty gwarantujące odbiór zgodny z prawem i pełną identyfikowalność towarów w każdym momencie.

Odebrane przez SARVAL produkty uboczne uboju i rozbioru mięsa są niemal całkowicie przetwarzane i poddawane racjonalnemu i zrównoważonemu procesowi dalszej obróbki, na przykład do postaci mączki białkowej. Celem jest osiągnięcie najwyższej możliwej wartości dodanej dzięki przetwarzaniu surowców w ramach wysoce efektywnego łańcucha tworzenia wartości, w którym nic się nie marnuje i który przyczynia się do powstania warunków ukierunkowanych na rynek i klienta – ekologicznie i ekonomicznie z jednego źródła.

Informacje dodatkowe produkty uboczne pochodzenia zwierzęcego Kat. I II II

Nie wszystkie produkty uboczne pochodzenia zwierzęcego nadają się do recyklingu. Przepisy prawa wyraźnie określają materiały źródłowe, klasyfikowane jako materiały potencjalnie niebezpieczne, które muszą być odbierane oraz możliwie szybko i skutecznie unieszkodliwiane. Ekspertem grupy SARIA w tym zakresie jest firma SecAnim. Specjalistyczne pojazdy, którymi dysponuje SecAnim, przyjeżdżają w wyznaczone miejsce i wywożą produkty uboczne pochodzenia zwierzęcego lub materiały niebezpieczne do zakładów przystosowanych do utylizacji takiego surowca. Przetwarzanie odbywa się w sposób profesjonalny, z zachowaniem pełnego bezpieczeństwa, w ścisłej zgodności z polskimi i unijnymi wytycznymi.

Nasz zespół

Każdy członek zespołu, bez względu na to, czy pracuje w backoffice, w dziale wsparcia klienta, czy jako kierowca, robi wszystko, co w jego mocy, aby wspierać klientów firmy. W całej Polsce. Każdego dnia.

Nasze lokalizacje

Dzięki rozbudowanej sieci przedstawicielstw jesteśmy w stanie świadczyć nasze usługi na terenie całego kraju. Wystarczy jeden telefon, a zatroszczymy się o Państwa potrzeby.

Nasze usługi

Niezależnie od tego, czy chodzi o odbiór resztek żywności, czerstwego pieczywa czy też zużytych olejów do smażenia, Grupa SARIA ma w ofercie usługi, które będą odpowiednie dla Państwa. Zapraszamy do kontaktu.