Kompleksowy odbiór odpadów – zrównoważone usługi dla sektora detalicznego, gastronomii oraz producentów żywności

Zużyte tłuszcze i oleje posmażalnicze powstałe na stołówkach, w restauracjach, pubach czy w hotelach, tak samo jak resztki i odpady żywnościowe, powinny być poddawane procesowi recyclingu. Sieci handlowe i mniejsze sklepy detaliczne również są miejscem powstawania niezdatnej do spożycia żywności, w wyniku upływu terminu jej przydatności do spożycia.
Znając trudności i wyzwania jakie stoją przed wspomnianymi sektorami biznesu, w związku z gospodarką zużytych tłuszczów, olejów posmażalniczych i odpadami żywności, Grupa SARIA postawiła sobie za cel wsparcie tych sektorów przez oferowanie indywidualnych rozwiązań w zakresie recyklingu odpadów.

Nasza oferta

Oddział ReFood, obsługując ponad 6 000 klientów w Polsce, wyspecjalizował się w odbiorze odpadów z branży gastronomicznej i detalicznej. Wśród licznych korzyści, jakie oferujemy swoim klientom są specjalistyczne usługi doradztwa w zakresie prawidłowego zagospodarowywania odpadów żywnościowych i ubocznych produktów pochodzenia zwierzęcego. Dzięki współpracy z ReFood klienci przyczyniają się do ochrony środowiska i biorą czynny udział w programie zrównoważonego rozwoju. Częstotliwość odbioru dostosowana jest do indywidualnych wymagań każdego klienta. Dzięki flocie obejmującej ponad 70 specjalistycznych pojazdów, zapewniamy niezawodną i kompleksową obsługę na całym obszarze Polski.

Jesteśmy Państwa partnerem

Czy mówimy o sektorze produkcji żywności, gastronomi, hotelarstwie czy też handlu detalicznym, wszyscy zdajemy sobie sprawę że wiele branż generuje odpady żywnościowe, które muszą być zagospodarowane w sposób bezpieczny i higieniczny. ReFood, dysponując najlepszą wiedzą i wszystkimi niezbędnymi narzędziami do zagospodarowania tych odpadów, to Państwa niezawodny partner.

Dlaczego my?

Każdy członek zespołu, bez względu na to, czy pracuje w backoffice, w dziale wsparcia klienta, czy jako kierowca, robi wszystko, co w jego mocy, aby wspierać klientów firmy. W całej Polsce. Każdego dnia.

Dzięki rozbudowanej sieci przedstawicielstw jesteśmy w stanie świadczyć nasze usługi na terenie całego kraju. Wystarczy jeden telefon, a zatroszczymy się o Państwa potrzeby.

Niezależnie od tego, czy chodzi o odbiór resztek żywności, czerstwego pieczywa czy też zużytych olejów do smażenia, Grupa SARIA ma w ofercie usługi, które będą odpowiednie dla Państwa. Zapraszamy do kontaktu.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej pracy?

Skontaktuj się z nami. Czekamy na Twoją wiadomość
E-Mail: info@saria.pl | Phone: +48 22 428-428-0