Odbiór certyfikowany

Niezawodny odbiór padłych zwierząt gospodarskich

Jesteśmy przekonani, że odbiór padłych zwierząt gospodarskich powinien odbywać się z zachowaniem najsurowszych standardów higieny. Przepisy prawa wyraźnie określają zwierzęta klasyfikowane jako materiały niebezpieczne, które należy utylizować możliwie szybko, z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa. Jako lider rynku i podmiot biorący bezpośredni udział w łańcuchu utylizacji tych zwierząt, SARIA służy swoim klientom najlepszą wiedzą w tym zakresie i wspiera ich w realizacji tego zadania zgodnie z obowiązującymi normami i przepisami prawa.

Nasza oferta

Ekspertem odpowiedzialnym za to zadanie, w Grupie SARIA, jest spółka SecAnim. Flota ponad 110 specjalistycznych pojazdów, jaką dysponuje SecAnim, operuje na terenie całej Polski i każdego dnia gotowa jest do odbioru padłych zwierząt z przedsiębiorstw zajmujących się ich hodowlą. Odbiór, padłych zwierząt lub materiałów niebezpiecznych, zawsze odbywa się w umówionym z klientem miejscu oraz terminie, z zachowaniem wszelkich obowiązujących standardów bezpieczeństwa. Usługa odbioru świadczona jest dla każdego rodzaju klienta, począwszy od prywatnych gospodarstw hodowlanych, przez ogrody zoologiczne i stajnie, aż po przychodnie i kliniki weterynaryjne.

Jesteśmy Państwa partnerami

SecAnim

Padłe, odebrane od klientów zwierzęta przewożone są do odpowiedniego zakładu SecAnim, w którym odbywa się ich profesjonalna i bezpieczna utylizacja w pełnej zgodności z wytycznymi UE. Aby zapewnić maksymalne bezpieczeństwo, proces ten odbywa się w ściśle określonych etapach: pobieranie próbek, zgniatanie, sterylizacja, suszenie i odtłuszczanie. Ponadto po każdym dniu pracy każdy pojazd, który przewozi padłe zwierzęta i materiały niebezpieczne jest dokładnie czyszczony i dezynfekowany zarówno wewnątrz jak i zewnątrz.

Nasz zespół

Każdy członek zespołu, bez względu na to, czy pracuje w backoffice, w dziale wsparcia klienta, czy jako kierowca, robi wszystko, co w jego mocy, aby wspierać klientów firmy. W całej Polsce. Każdego dnia.

Nasze lokalizacje

Dzięki rozbudowanej sieci przedstawicielstw jesteśmy w stanie świadczyć nasze usługi na terenie całego kraju. Wystarczy jeden telefon, a zatroszczymy się o Państwa potrzeby.

Nasze usługi

Niezależnie od tego, czy chodzi o odbiór resztek żywności, czerstwego pieczywa czy też zużytych olejów do smażenia, Grupa SARIA ma w ofercie usługi, które będą odpowiednie dla Państwa. Zapraszamy do kontaktu.

Praca w SARIA

Jesteśmy wiarygodnym partnerem w zakresie zrównoważonych rozwiązań, wyznaczającym nowe standardy w branżach, w których działamy. Oferujemy produkty i usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Wszystkie najważniejsze dane kontaktowe znajdują się poniżej. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

Jesteśmy wiarygodnym partnerem w zakresie zrównoważonych rozwiązań, wyznaczającym nowe standardy w branżach, w których działamy. Oferujemy produkty i usługi dostosowane do indywidualnych potrzeb klientów. Wszystkie najważniejsze dane kontaktowe znajdują się poniżej. Zapraszamy do kontaktu z naszą firmą.

Nasze korzenie znajdują się w mieście Selm w regionie Münsterland w południowych Niemczech, dlatego międzynarodowy charakter naszej działalności jest również centralnym elementem naszej tożsamości. Jako podmiot zatrudniający na swiecie ponad 11 000 pracowników i działający w 26 krajach świata, SARIA jest globalnym graczem i jedną z czołowych firm specjalizujących się w recyklingu odpadów zwierzęcych i roślinnych.

Dzięki szerokiemu spektrum działalności i ciągłemu rozwojowi Grupy, oferujemy interesujące możliwości kariery i odpowiednie miejsca pracy dla osób o różnych kwalifikacjach i doświadczeniu. Jako pracownik Grupy SARIA również Ty możesz uczestniczyć we wspieraniu zrównoważonego wykorzystania zasobów. Więcej informacji i aktualne oferty pracy można znaleźć tutaj.