Wysokie standardy higieniczne

Zaufanie sektora rolniczego

Niewiele jest dziedzin, w których wykonywanie pracy w sposób rzetelny i zgodny z prawem jest tak ważne dla bezpieczeństwa ludzi i środowiska, jak w przypadku odbioru i zrównoważonego przetwarzania produktów ubocznych pochodzenia zwierzęcego. Bezwzględne przestrzeganie najsurowszych norm bioasekuracji jest konieczne w celu bezpiecznego odbioru padłych zwierząt hodowlanych. Wynika to z faktu, że nie wszystkie produkty uboczne pochodzenia zwierzęcego nadają się do produkcji paszy. Przepisy prawa weterynaryjnego wyraźnie określają materiały źródłowe klasyfikowane jako potencjalnie niebezpieczne, które z tego względu muszą być odbierane i utylizowane.

Nasza Oferta

SecAnim – jestesmy blisko klienta.

Działalność operacyjna SecAnim – eksperta w dziedzinie odbioru i przetwarzania PUPZ – opiera się o zakłady kategorii 2 (Jezuicka Struga, Eko Stok i Gołcza) oraz zbiornice kategorii 1 i 2 ( Olecko, Karlino i Stare Tarnowo). To właśnie dzięki lokalizacji naszych zakładów i zbiornic na terenie całego kraju reagujemy szybko na potrzeby naszych klientów i gwarantujemy odbiór w ciągu 48 godzin. Szybka i bezpieczna dystrybucja padłych zwierząt do odpowiednich zakładów zlokalizowanych w różnych regionach Polski jest szczególnie istotna w zwalczaniu chorób zakaźnych, takich jak: grypa ptaków, afrykański pomór świń a nawet BSE. SecAnim gwarantuje swoim klientom pełne wsparcie w tym zakresie jednocześnie zapewniając pełne bezpieczeństwo epizootyczne.

Firma posiada około 120 własnych, specjalnie zaprojektowanych pojazdów umożliwiających szybki odbiór odpadów przy zachowaniu najwyższych standardów bioasekuracji.

Specjalny, zdezynfekowany pojazd SecAnim przyjeżdża w wyznaczone miejsce i wywozi gotowe do odbioru produkty uboczne pochodzenia zwierzęcego lub materiały niebezpieczne.

Jesteśmy Państwa partnerami

SecAnim

SecAnim postawiło sobie za cel, aby jak najbardziej uprościć i przyspieszyć proces odbioru odpadów od swoich klientów, przy jednoczesnym zachowaniu najwyższych standardów bezpieczeństwa. Skontaktuj się z nami a my zajmiemy się resztą.

Nasz zespół

Każdy członek zespołu, bez względu na to, czy pracuje w backoffice, w dziale wsparcia klienta, czy jako kierowca, robi wszystko, co w jego mocy, aby wspierać klientów firmy. W całej Polsce. Każdego dnia.

Nasze lokalizacje

Dzięki rozbudowanej sieci przedstawicielstw jesteśmy w stanie świadczyć nasze usługi na terenie całego kraju. Wystarczy jeden telefon, a zatroszczymy się o Państwa potrzeby.

Nasze usługi

Niezależnie od tego, czy chodzi o odbiór resztek żywności, czerstwego pieczywa czy też zużytych olejów do smażenia, Grupa SARIA ma w ofercie usługi, które będą odpowiednie dla Państwa. Zapraszamy do kontaktu.