Nasze dywizje

Organics2power | Sinova | Food & Pharma

Nasze trzy dywizje łączą w sobie szerokie spektrum działań, począwszy od produkcji energii odnawialnej, poprzez zrównoważone składniki do żywienia zwierząt, aż po produkty spożywcze i farmaceutyczne. Wszystkie nasze przedsiębiorstwa łączy ambicja przyczyniania się do zrównoważonego świata i zdrowszego życia, co jest nadrzędnym celem grupy SARIA.

Organics2Power

W naszym dziale Organics2Power tworzymy zieloną energię, biopaliwa i nawozy. Wykorzystujemy materiały organiczne, które w przeciwnym razie zostałyby zmarnowane. W ten sposób pomagamy chronić naszą planetę w obliczu zmian klimatycznych i malejących zasobów naturalnych. Zapewniamy zrównoważone alternatywy, aby zamknąć pętlę, jednocześnie dostarczając niezawodne usługi, których potrzebują nasi klienci.

Sinova

Sinova specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości i zrównoważonych składników dla przemysłu karmy dla zwierząt domowych, pasz i karmy wodnej. Ponadto dostarczamy tłuszcze i oleje pochodzenia zwierzęcego na rynki oleochemiczne i energii odnawialnej na całym świecie. Wysoka jakość naszych produktów, ich wszechstronne zastosowanie i zrównoważone pochodzenie pozwalają nam łączyć koncentrację na kliencie z odpowiedzialnym wykorzystaniem ograniczonych zasobów Ziemi.

 

Food & Pharma

Nasz dział Food & Pharma tworzy wartość z materiałów pochodzenia zwierzęcego, oferując różne produkty dla ludzi, zwierząt i roślin. Należą do nich między innymi naturalne osłonki, jadalne folie i powłoki na bazie kolagenu, suplementy diety dla zwierząt i zwierząt domowych, biostymulatory rolnicze i AKTYWNE składniki farmaceutyczne. Kierując się innowacyjnym myśleniem i naszą pasją do biznesu, jesteśmy zdeterminowani, aby dodawać wartość dla naszych klientów, oferując im dostosowane do ich potrzeb produkty najwyższej jakości.

Trzy oddziały, jedna grupa, jeden wspólny cel: Razem w kierunku zrównoważonego świata i zdrowszego życia.

Chcesz dowiedzieć się więcej o naszej pracy?

youtube.com/@sariagroup

W takim razie prosimy o kontakt. Czekamy na Twoją opinię.

E-Mail: info@saria.de | Telefon: +49 2592 210 0